Най-четени
1. radostinalassa
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. varg1
5. zahariada
6. mt46
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. noshkov
10. mimogarcia
11. forexninja
12. kvg55
13. djani
14. rosiela
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. varg1
5. zahariada
6. mt46
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. noshkov
10. mimogarcia
11. forexninja
12. kvg55
13. djani
14. rosiela
Най-популярни
Най-активни
1. sarang
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. no1name
5. djani
6. vitolux
7. planinitenabulgaria
8. panazea
9. iw69
10. bateico
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. no1name
5. djani
6. vitolux
7. planinitenabulgaria
8. panazea
9. iw69
10. bateico
Постинг
21.02.2011 02:12 -
Левосектантски комуняги и анархисти срещу името на Луков, стипендиант на Сорос - зад името на Луков...
Автор: samvoin
Категория: Политика
Прочетен: 2108 Коментари: 1 Гласове:
Последна промяна: 21.02.2011 02:22
Прочетен: 2108 Коментари: 1 Гласове:
2
Последна промяна: 21.02.2011 02:22
До кога?!
bulgarianactivistalliance.org/
bg.altermedia.info
www.bgns.net/
Мисля си, че първите не се нуждаят от коментар, но на вторите, ще се спра.
Бихте ли ми казали, какво общо имат идеите на тези - етноненавистни и по посока разделението на българската нация по етнически признак (Разбира се, ненавистта е насочена само и изключително срещу "гои" - цигани. Какво значи "гои", вижте в "Цитати от Талмуда" чрез google.bg и според тази нечия "свещенна книга", кои са "гоите", т.е. - "небогоизбраните", буквално в превод "говеда за клане" и кои "богоизбраните...), с идеите на генерал Христо Луков и автентичните Български национални легиони?
Бихте ли направили сравнение на платформата и изявленията на едните и на другите?
Престъпление обаче вършат "легионерите" - бивши доносници, а понастоящем някои и масони, като Алтънков например, които ги "легитимират" с присъствието си, тази лумпенизирана шайка.
Разбира се, със своите етноненавистни идеи, те целят освен всичко останало и легитимация на комунизма и анархизма и "наливане на вода в мелниците му", като той на фона на такива "националисти", започне да изглежда "хуманен и човешки", особено на етнооснова (В България, административната и битова етнодискриминация срещу циганите, "влезе в употреба" преди 1989 - а година, с сега иждаме само рецидивите на политиката "разделяй и владей"! Разбирай "гоите"...).
Тези целят, финансирани от Сорос за целта, да създадат погрешна представа за българският национализъм, да го дискредитират и омаскарят, а после и да създадат удобното за външните врагове на България етнонапрежение, като покажат българина лумпенизиран, мразещ всичко живо и "етнически нетолерантен"...
Не случайно Сорос финансира и техния цигански аналог - "Евророма" и тем подобни и неслучайно, председателите и на дете организации, са доказани криминални престъпници и лица от криминалният контингент, които се правят на "политически и етнически репресирани".
Друга тема е, че сега си имаме още по - големи престъпници за упраляващи и мисля, че всеки ден се убеждаваме в това, както и че те служат на същите централи...
Нима на Цветанов - антинационалиста и глобалиста изявленията, когато синия коминтерновец Саркози изселваше хитлеристки български граждани, в мирно време, се различават по нещо от тези на "националиста" Боян Боянов и БНС? Или пък тези на еврейския хомосексуалист и ционист (Плменник на Петър Младенов, син ренегат и родственик на БКП номенклатурата.) - Николай Младенов?
Виж още:
samvoin.blog.bg/politika/2010/01/07/dva-veliki-dni-i-nishtojnite-merzki-politici-propadnaliiat-d.468055
samvoin.blog.bg/politika/1970/01/01/gerb-ataka-bsp-i-sinite-zaedno-sreshtu-gen-hristo-lukov.502305
samvoin.blog.bg/politika/2011/01/06/nacionalnite-predateli-sini-i-cherveni-kominternovci-i-mason.662880
samvoin.blog.bg/politika/2011/01/06/123-godini-ot-rojdenieto-na-general-hristo-lukov-jivot-i-gib.662875
Тук ще разберете незнаещите, кой беше генерал Христо Луков в нашата история...
bulgarianactivistalliance.org/
bg.altermedia.info
www.bgns.net/
Мисля си, че първите не се нуждаят от коментар, но на вторите, ще се спра.
Бихте ли ми казали, какво общо имат идеите на тези - етноненавистни и по посока разделението на българската нация по етнически признак (Разбира се, ненавистта е насочена само и изключително срещу "гои" - цигани. Какво значи "гои", вижте в "Цитати от Талмуда" чрез google.bg и според тази нечия "свещенна книга", кои са "гоите", т.е. - "небогоизбраните", буквално в превод "говеда за клане" и кои "богоизбраните...), с идеите на генерал Христо Луков и автентичните Български национални легиони?
Бихте ли направили сравнение на платформата и изявленията на едните и на другите?
Престъпление обаче вършат "легионерите" - бивши доносници, а понастоящем някои и масони, като Алтънков например, които ги "легитимират" с присъствието си, тази лумпенизирана шайка.
Разбира се, със своите етноненавистни идеи, те целят освен всичко останало и легитимация на комунизма и анархизма и "наливане на вода в мелниците му", като той на фона на такива "националисти", започне да изглежда "хуманен и човешки", особено на етнооснова (В България, административната и битова етнодискриминация срещу циганите, "влезе в употреба" преди 1989 - а година, с сега иждаме само рецидивите на политиката "разделяй и владей"! Разбирай "гоите"...).
Тези целят, финансирани от Сорос за целта, да създадат погрешна представа за българският национализъм, да го дискредитират и омаскарят, а после и да създадат удобното за външните врагове на България етнонапрежение, като покажат българина лумпенизиран, мразещ всичко живо и "етнически нетолерантен"...
Не случайно Сорос финансира и техния цигански аналог - "Евророма" и тем подобни и неслучайно, председателите и на дете организации, са доказани криминални престъпници и лица от криминалният контингент, които се правят на "политически и етнически репресирани".
Друга тема е, че сега си имаме още по - големи престъпници за упраляващи и мисля, че всеки ден се убеждаваме в това, както и че те служат на същите централи...
Нима на Цветанов - антинационалиста и глобалиста изявленията, когато синия коминтерновец Саркози изселваше хитлеристки български граждани, в мирно време, се различават по нещо от тези на "националиста" Боян Боянов и БНС? Или пък тези на еврейския хомосексуалист и ционист (Плменник на Петър Младенов, син ренегат и родственик на БКП номенклатурата.) - Николай Младенов?
Виж още:
samvoin.blog.bg/politika/2010/01/07/dva-veliki-dni-i-nishtojnite-merzki-politici-propadnaliiat-d.468055
samvoin.blog.bg/politika/1970/01/01/gerb-ataka-bsp-i-sinite-zaedno-sreshtu-gen-hristo-lukov.502305
samvoin.blog.bg/politika/2011/01/06/nacionalnite-predateli-sini-i-cherveni-kominternovci-i-mason.662880
samvoin.blog.bg/politika/2011/01/06/123-godini-ot-rojdenieto-na-general-hristo-lukov-jivot-i-gib.662875
Тук ще разберете незнаещите, кой беше генерал Христо Луков в нашата история...
Вълнообразно
А ето и същността на масонообразната секта БНС:
http://bnssevlievo.wordpress.com/%D0%B1%D0%BD%D1%81/
КОИ СМЕ НИЕ
Български Национален Съюз (БНС) не е обикновенна организация. БНС е Орден, в който всеки член с постъпването си се врича във вярност към Родината, непримиримост към враговете на България и другарство към своите съратници.
Ало, службите, къде сте да вземете мерки срещу слугата на вашите господари?
Къде бяхте и когато този призоваваше за "етнически чиста от турци и цигани България" в прав текст и то на предизборна кампания и какво би се случило ако някой призовеше за прогонването на "богоизбраните" или на английските нашественици и чждите капиталисти - робовладелци като "ЧЕЗ" от България?!
цитирайhttp://bnssevlievo.wordpress.com/%D0%B1%D0%BD%D1%81/
КОИ СМЕ НИЕ
Български Национален Съюз (БНС) не е обикновенна организация. БНС е Орден, в който всеки член с постъпването си се врича във вярност към Родината, непримиримост към враговете на България и другарство към своите съратници.
Ало, службите, къде сте да вземете мерки срещу слугата на вашите господари?
Къде бяхте и когато този призоваваше за "етнически чиста от турци и цигани България" в прав текст и то на предизборна кампания и какво би се случило ако някой призовеше за прогонването на "богоизбраните" или на английските нашественици и чждите капиталисти - робовладелци като "ЧЕЗ" от България?!
Търсене
За този блог

Гласове: 6543