2930
Блогрол
1. Георги Раковски
2. Тефтерчето на Васил Левски
3. Инициатива за референдум за излизане на България от ЕС и безпартийно ВНС без хора били досега във властта
Постинг
20.07.2012 04:10 - Младок спаси честта на Левски. ЦСКА стигна само до равен в Словения
Автор: samvoin Категория: Политика
Прочетен: 865 Коментари: 0 Гласове:
0

Последна промяна: 20.07.2012 04:12

Резервата Симеон Райков вкара единствения гол в мача срещу Сараево 19 юли 2012 22:31 3
image Голмайсторът за Левски Симеон Райчев. Снимка: Булфото

Левски победи Сараево с минималното 1:0 в мач от втория предварителен кръг на Лига Европа, който се игра на стадион "Георги Аспарухов" в София.

След равностойна и динамична игра двата тима се оттеглиха на почивка при нулево равенство, като тимът от Босна и Херцеговина приемаше играта в своята половина, но за сметка на това създаваше по-опасни атаки.

Двайсетина минути преди края на мача Владимир Гаджев изведе по прекрасен начин влезлия като резерва Симеон Райков, който майсторски матира вратаря на противниковия отбор.

В последните минути на срещата гостуващият състав бе изключително деен и създаваше смут в отбраната на тима от "Герена". Реваншът между двата отбора е след седмица в Сараево.

Подробности за мача прочетете тук

"Червените" завършиха 0:0 при гостуването си на Мура 19 юли 2012 22:56 2
image

ЦСКА завърши при равенство 0:0 срещу словенския Мура при гостуването си на стадион "Спортни Парк" в среща от 2-ия квалификационен кръг на Лига Европа.

"Червените" бяха изключително беззъби в атака, след като Шеридън не направи нищо адекватно по време на мача, а освен това си изкара и червен картон в 68-ата минута.

Домакините също завършиха мача с човек по-малко след червения картон на Хорват в 57-ата минута.

Като цяло иначе "армейците" владееха в по-големи периоди от мача топката, но това не им помогна.