Най-четени
1. radostinalassa
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. varg1
5. zahariada
6. mt46
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. noshkov
10. mimogarcia
11. forexninja
12. kvg55
13. djani
14. rosiela
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. varg1
5. zahariada
6. mt46
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. noshkov
10. mimogarcia
11. forexninja
12. kvg55
13. djani
14. rosiela
Най-популярни
Най-активни
1. sarang
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. no1name
5. djani
6. vitolux
7. planinitenabulgaria
8. panazea
9. iw69
10. bateico
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. no1name
5. djani
6. vitolux
7. planinitenabulgaria
8. panazea
9. iw69
10. bateico
Постинг
12.04.2011 16:06 -
ПЪЛНА МЕДИЙНА ПАСИВНОСТ В БЪЛГАРИЯ!!!
Днес Япония беше разтърсена от ново голямо земетрсение с магнитуд 7.1 по Рихтер!
Отново на 11април- един месец след трагедията на 11 март2011!!
Вижте видеото.
http://multimedia.lastampa.it/multimedia/nel-mondo/lstp/36594/
Да ви се струва леко?
Потърсих в нашите новини-на първа страница..леки предизборни намеци и обикновените буламачи.Само в рубриката свят-няколко реда и то пишат 5 по Рихтер.И край.Защо е нужно да се знае.Нека да ги тресе.Нас нали не ни тресе?.Нас ни тресе нещо друго-на кого ще продадем медиите и кои ще ги купи!!
В ден,когато цяла Япония затихна в молитви..кой на гроба на скъпи загинали хора,кой пред руините ..Япония затихна в мълчаливо страдание,но земята отново и припомни силата си.
Вижте снимките.
http://multimedia.lastampa.it/multimedia/nel-mondo/lstp/36507/
Япония се тресеше от протести за премахване на ядрените централи-не бе отразено,защото някой някъде е подписал договор У нас да се построи ..още една в Белене.
Защото с нея ще се издигнем икономически! Рим също протестира.Вашингтон също.По целият свят-хората се страхуват-ние-НЕ!
Всички ще пукнат-ние-НЕ!
Защото няма кой да ни каже.
Вийте снимките.
http://multimedia.lastampa.it/multimedia/nel-mondo/lstp/36288/
Когато започнаха атаката над Либия-15 италиански журналисти бяха на бойното поле и непрекъснато пускаха клипове и директни интервюта с биещите се либийци.
Информация от първа ръка непрекъснато..
Изобщо,това,което става по света..не се преставя на хората в истинска светлина.Вниманието се ангажирва с политически игри..и лъжи.
Истината ще ни изненада, както снега изненадва всяка зима софийските кметове..
Неподготвени.Искам да ви покажа и тези снимки. Спомняте ли си тези красиви снимки от предишни мои постинги за Занзибар?(klik)







Вижте сега какво става там с океана и брега?!Това не е фантастика.Колко е далеч водата от плажа?
Определено достатъчно!Плажа е под палмите горе.

А тук?




Вижте какво става..Океана навлиза в острова! Защо?






Водата се е качила до плажа.

Вижте при отлива как дъното на океана се е издигнал и се наклонява към брега.Тук при отлив,океана се отдръпва с километри навътре ,просто изчезва и после се връща отново...

един започнал отлив.

http://30dumi.pozicii.net/2010/12/vsemiren-potop-zaplashva-350-miliona-tchoveka-i-nyakolko-strani/
Аз не се наемам да прогнозирам,но нещата не са безобидни,и не е редно ,,снега да ни изненада,,.Не съм вманиачена,нито фанатизирана.Търся истината с факти.
Искам да знам какво става.А нещо определено става.
За добра и успешна седмица ви подарявам още малко красиви снимки от красивото райско островче-Занзибар.Най- феноменалните,най-приказните изгреви и залези на света.
ЗА ВАС СА!


























mileidi46.blog.bg
Отново на 11април- един месец след трагедията на 11 март2011!!
Вижте видеото.
http://multimedia.lastampa.it/multimedia/nel-mondo/lstp/36594/
Да ви се струва леко?
Потърсих в нашите новини-на първа страница..леки предизборни намеци и обикновените буламачи.Само в рубриката свят-няколко реда и то пишат 5 по Рихтер.И край.Защо е нужно да се знае.Нека да ги тресе.Нас нали не ни тресе?.Нас ни тресе нещо друго-на кого ще продадем медиите и кои ще ги купи!!
В ден,когато цяла Япония затихна в молитви..кой на гроба на скъпи загинали хора,кой пред руините ..Япония затихна в мълчаливо страдание,но земята отново и припомни силата си.
Вижте снимките.
http://multimedia.lastampa.it/multimedia/nel-mondo/lstp/36507/
Япония се тресеше от протести за премахване на ядрените централи-не бе отразено,защото някой някъде е подписал договор У нас да се построи ..още една в Белене.
Защото с нея ще се издигнем икономически! Рим също протестира.Вашингтон също.По целият свят-хората се страхуват-ние-НЕ!
Всички ще пукнат-ние-НЕ!
Защото няма кой да ни каже.
Вийте снимките.
http://multimedia.lastampa.it/multimedia/nel-mondo/lstp/36288/
Когато започнаха атаката над Либия-15 италиански журналисти бяха на бойното поле и непрекъснато пускаха клипове и директни интервюта с биещите се либийци.
Информация от първа ръка непрекъснато..
Изобщо,това,което става по света..не се преставя на хората в истинска светлина.Вниманието се ангажирва с политически игри..и лъжи.
Истината ще ни изненада, както снега изненадва всяка зима софийските кметове..
Неподготвени.Искам да ви покажа и тези снимки. Спомняте ли си тези красиви снимки от предишни мои постинги за Занзибар?(klik)







Вижте сега какво става там с океана и брега?!Това не е фантастика.Колко е далеч водата от плажа?
Определено достатъчно!Плажа е под палмите горе.

А тук?




Вижте какво става..Океана навлиза в острова! Защо?






Водата се е качила до плажа.

Вижте при отлива как дъното на океана се е издигнал и се наклонява към брега.Тук при отлив,океана се отдръпва с километри навътре ,просто изчезва и после се връща отново...
един започнал отлив.

http://30dumi.pozicii.net/2010/12/vsemiren-potop-zaplashva-350-miliona-tchoveka-i-nyakolko-strani/
Аз не се наемам да прогнозирам,но нещата не са безобидни,и не е редно ,,снега да ни изненада,,.Не съм вманиачена,нито фанатизирана.Търся истината с факти.
Искам да знам какво става.А нещо определено става.
За добра и успешна седмица ви подарявам още малко красиви снимки от красивото райско островче-Занзибар.Най- феноменалните,най-приказните изгреви и залези на света.
ЗА ВАС СА!



















Вълнообразно
Следващ постинг
Предишен постинг
Няма коментари
Търсене
За този блог

Гласове: 6543

