Най-четени
1. radostinalassa
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. varg1
5. zahariada
6. mt46
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. noshkov
10. mimogarcia
11. forexninja
12. kvg55
13. djani
14. rosiela
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. varg1
5. zahariada
6. mt46
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. noshkov
10. mimogarcia
11. forexninja
12. kvg55
13. djani
14. rosiela
Най-популярни
Най-активни
1. sarang
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. no1name
5. djani
6. vitolux
7. planinitenabulgaria
8. panazea
9. iw69
10. bateico
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. no1name
5. djani
6. vitolux
7. planinitenabulgaria
8. panazea
9. iw69
10. bateico
Няма описание.
Постинги в блога от 25.04.2011 г.
25.04.2011 03:32 -
ИЗВЪНРЕДНО! Черен Великден в Симеоновград: 6-ма младежи загинаха, пометени от кола (ОБНОВЕНА)
И З В Ъ Н Р Е Д Н А Н О В И Н А !
*Обновена в 16.26 ч / 24.04.2011
Заради високия обществен интерес до края на деня трябва да стане ясен резултатът от кръвните проби за алкохол на шофьора. Основната хипотеза за катастрофата до този момент е поведението на шофьора. Касае се за негова изначална грешка. Това каза пред Дарик радио наблюдаващият случая прокурор Павел Жеков от Окръжната прокуратура в Хасково. Той опроверга тиражираните версии за спукана гума на „Опел"-а. Ако се възстанови, младият водач ще отговаря по член от Наказателния кодекс, касаещ причиняване на смърт по непредпазливост на две или повече лица, с предвидено наказание от 5 до 15 години затвор. Срещу него обаче все още няма повдигнато обвинение заради невъзможността му да участва в следствени действия поради здравословно състояние. Междувременно назначената техническа експертиза, която трябва да установи технически изправен ли е бил автомобилът, е силно затруднена поради пораженията по колата.
В интервю за Дарик радио, преди минути родители на загиналите в Симеоновград младежи споделиха, че децата им били приятели от детските години. Животът разделил шестимата, тъй като през последните години семействата им се преместили да живеят в различни краища на България. Младежите обаче не пропускали празник без да се съберат в родното си място. Минути преди да бъдат връхлетени от колата на 23-годишния си съгражданин, те излезли от дома на едно от момчетата и се запътили към църквата, за да посрещнат Великден. Само двама оцелели след свирепия удар. Цял квартал опустя. Бяха неразделни от деца. Не доживяха да си кажат „Христос возкресе" в святата нощ. Нашият празник свърши завинаги. Това каза пред Дарик радио бащата на Трифон, един от загиналите тийнейджъри. Трябваше да е абитуриент, онзи ден купихме костюм за бала, сега ще го погребем с него, допълни човекът.
Директорът на Областната дирекция на МВР-Хасково комисар Пеньо Петров каза, че е разпоредена проверка дали водачът на автомобила е употребил алкохол. Инцидентът е станал на ул. „Съединение”. Водачът и неговите спътници са местни. Пътували са от Харманли към центъра на Симеоновград. В къща на ул. „Съединение” са празнували група младежи. Около 23.30 часа решават да отидат на църква. Излизайки на тротоара пред къщата, те са били пометени от автомобила. Най-вероятно колата се е движила с много висока скорост, макар че пътната настилка в този участък е в много лошо състояние, с павета и много дупки. Необяснима е високата скорост. Впоследствие колата се удря в бетонен стълб. Вследствие на удара стълбът е пречупен през половината и е изместен на 15-20 метра. Това предизвиква скъсване на жици и прекъсване на електрозахранването в целия район.
В автомобила са се движили трима младежи. Шофьорът е в тежко състояние. Веднага са започнали огледи на местопроизшествието, уведомен е прокурор. По думите на Петров катастрофата е жестока и е необяснимо как в този пътен участък може да се развие висока скорост. Автомобилът е напълно смачкан и не може да се установи дали е бил в изправност. При огледа е установено, че няма пукнати гуми, заради което водачът да е изгубил контрол над превозното средство. Предстои да се изяснява дали някой - водачът или някои от спътниците му е бил под влиянието на алкохол. Огледът е приключил през нощта. Комисар Петров е разпоредил взетите кръвни проби да се изследват за алкохол. Резултатите от това изследване ще станат ясни на по-късен етап.
Тридневен траур е обявен в Симеоновград заради тежкия инцидент. Това каза кметът на Симеоновград Милена Рангелова. Общината ще поеме разходите по погребенията на загиналите при катастрофата младежи. „Поне в този труден момент да можем по някакъв начин да сме съпричастни към мъката на родителите им, с каквото можем, да сме насреща”, каза Рангелова.
Автомобилът, причинил катастрофата, се е движил с много висока скорост. По непотвърдена информация, с която разполага Рангелова, младежите, пътували в автомобила, са се състезавали с друга кола.
teodortodorov.blog.bg
Ало! "Могъщата" полицейска ръка и юмрук на Цоко Вътрешния къде са били?
Дали негови служители не е крайно време да поемат пряка отговорност, както и за убийството в "Красна поляна" - миналата година, пък и начело на него?!
*Обновена в 16.26 ч / 24.04.2011
Заради високия обществен интерес до края на деня трябва да стане ясен резултатът от кръвните проби за алкохол на шофьора. Основната хипотеза за катастрофата до този момент е поведението на шофьора. Касае се за негова изначална грешка. Това каза пред Дарик радио наблюдаващият случая прокурор Павел Жеков от Окръжната прокуратура в Хасково. Той опроверга тиражираните версии за спукана гума на „Опел"-а. Ако се възстанови, младият водач ще отговаря по член от Наказателния кодекс, касаещ причиняване на смърт по непредпазливост на две или повече лица, с предвидено наказание от 5 до 15 години затвор. Срещу него обаче все още няма повдигнато обвинение заради невъзможността му да участва в следствени действия поради здравословно състояние. Междувременно назначената техническа експертиза, която трябва да установи технически изправен ли е бил автомобилът, е силно затруднена поради пораженията по колата.В интервю за Дарик радио, преди минути родители на загиналите в Симеоновград младежи споделиха, че децата им били приятели от детските години. Животът разделил шестимата, тъй като през последните години семействата им се преместили да живеят в различни краища на България. Младежите обаче не пропускали празник без да се съберат в родното си място. Минути преди да бъдат връхлетени от колата на 23-годишния си съгражданин, те излезли от дома на едно от момчетата и се запътили към църквата, за да посрещнат Великден. Само двама оцелели след свирепия удар. Цял квартал опустя. Бяха неразделни от деца. Не доживяха да си кажат „Христос возкресе" в святата нощ. Нашият празник свърши завинаги. Това каза пред Дарик радио бащата на Трифон, един от загиналите тийнейджъри. Трябваше да е абитуриент, онзи ден купихме костюм за бала, сега ще го погребем с него, допълни човекът.
Заедно живяха, заедно си отидоха, каза братовчедката на едно от двете загинали момичета - Мелин. Не знам дали само шофьорът е виновен. Този път е убиец, целият в дупки. Черен Великден, през сълзи каза лелята на загиналия 17-годишен Красимир - Валентина Гецова. Тя и семейството й научили за трагедията през нощта. Рано тази сутрин на мястото на трагедията още личаха петната кръв. Остана и съборения електрически стълб, разказаха хора от Симеоновград.
По последна информация водачът на колата има шофьорска книжка от 31 януари 2011 г.
Директорът на Областната дирекция на МВР-Хасково комисар Пеньо Петров каза, че е разпоредена проверка дали водачът на автомобила е употребил алкохол. Инцидентът е станал на ул. „Съединение”. Водачът и неговите спътници са местни. Пътували са от Харманли към центъра на Симеоновград. В къща на ул. „Съединение” са празнували група младежи. Около 23.30 часа решават да отидат на църква. Излизайки на тротоара пред къщата, те са били пометени от автомобила. Най-вероятно колата се е движила с много висока скорост, макар че пътната настилка в този участък е в много лошо състояние, с павета и много дупки. Необяснима е високата скорост. Впоследствие колата се удря в бетонен стълб. Вследствие на удара стълбът е пречупен през половината и е изместен на 15-20 метра. Това предизвиква скъсване на жици и прекъсване на електрозахранването в целия район.
В автомобила са се движили трима младежи. Шофьорът е в тежко състояние. Веднага са започнали огледи на местопроизшествието, уведомен е прокурор. По думите на Петров катастрофата е жестока и е необяснимо как в този пътен участък може да се развие висока скорост. Автомобилът е напълно смачкан и не може да се установи дали е бил в изправност. При огледа е установено, че няма пукнати гуми, заради което водачът да е изгубил контрол над превозното средство. Предстои да се изяснява дали някой - водачът или някои от спътниците му е бил под влиянието на алкохол. Огледът е приключил през нощта. Комисар Петров е разпоредил взетите кръвни проби да се изследват за алкохол. Резултатите от това изследване ще станат ясни на по-късен етап.
Тридневен траур е обявен в Симеоновград заради тежкия инцидент. Това каза кметът на Симеоновград Милена Рангелова. Общината ще поеме разходите по погребенията на загиналите при катастрофата младежи. „Поне в този труден момент да можем по някакъв начин да сме съпричастни към мъката на родителите им, с каквото можем, да сме насреща”, каза Рангелова.
Автомобилът, причинил катастрофата, се е движил с много висока скорост. По непотвърдена информация, с която разполага Рангелова, младежите, пътували в автомобила, са се състезавали с друга кола.
teodortodorov.blog.bg
Ало! "Могъщата" полицейска ръка и юмрук на Цоко Вътрешния къде са били?
Дали негови служители не е крайно време да поемат пряка отговорност, както и за убийството в "Красна поляна" - миналата година, пък и начело на него?!
25.04.2011 03:20 -
Какво търси Първанов на Великден в църквата?
Не мога да разбера защо в нощта на Възкресение Христово, президентът Георги Първанов всеки път е "първа писта", редом до Патриарха и останалите свещеници. Не беше ли именно неговата партия-майка тазНе мога да разбера защо в нощта на Възкресение Христово, президентът Георги Първанов всеки път е "първа писта", редом до Патриарха и останалите свещеници. Не беше ли именно неговата партия-майка тази, която беше забранила религията и гонеше хората от църквите? Изпълвам се с ненавист всеки път, когато видя лицемерното му присъствие в Божия храм!и, която беше забранила религията и гонеше хората от църквите? Изпълвам се с ненавист всеки път, когато видя лицемерното му присъствие в Божия храм!
abonim.blog.bg
abonim.blog.bg
Търсене
За този блог

Гласове: 6543